top of page
011-1024x299.png

Esame mokėjimo kortelių ekspertai

bankams, mokėjimo įstaigoms

prekybininkams ir paslaugų teikėhams

mokėjimo sprendimų tiekėjams

Kas yra „Lakarta“?

„Lakarta“ yra kortelių bei mokėjimų projektų valdymo bei konsultacijų bendrovė. Turėdami daug žinių apie bankinius ir mokėjimo procesus, prekybininkų, paslaugų teikėjų ir vartotojų poreikius, padedame įgyvendinti mokėjimo ir lojalumo kortelių išleidimo ir aptarnavimo projektus. Turime sukaupę didžiulę patirtį dirbdami su stambiausiais Baltijos šalių bankais, jų partneriais, elektroninių kortelių skaitytuvų, bankomatų ir mokėjimo sprendimų tiekėjais, prekybininkais bei tarptautinėmis kortelių organizacijomis VISA bei Mastercard. Esame subūrę aukščiausios kvalifikacijos specialistų komandą, kuri įgyvendino mokėjimo kortelių projektus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje.

businesscardblock.png

Bendradarbiaujame su:

Visa_2014_logo_detail.svg.png
200px-Mastercard_2019_logo.svg.png
Anchor 1

Kodėl verta kreiptis į „Lakartą“?

kodel1.png

Taupykite laiką, išvenkite rūpesčių

Patikėję projektą „Lakarta“, galėsite nebesirūpinti projekto kasdieniu vykdymu – tą darys profesionalūs ir patyrę projektų vadovai, kurie valdys projekto įgyvendinimą nuo A iki Z. Sutaupytą laiką galėsite skirti kitiems svarbiems darbams, kurie be Jūsų dalyvavimo negalėtų judėti į priekį.

kodel5.png

Gaukite reikiamų ekspertų komandą

Įgyvendinant kortelės leidybos ar aptarnavimo projektą, būtina suburti komandą su reikiamomis kompetencijomis. Pasiekti tai vien vidiniais įmonės ištekliais – sudėtinga, o kartais net neįmanoma. Perduodami projekto valdymą mums, gausite projekto komandą su geriausiais reikiamų sričių ekspertais.

kodel3.png

Patyrę projektų vadovai

Turime sukaupę didžiulę patirtį įgyvendinant mokėjimo kortelių leidybos ir aptarnavimo projektus. Mes valdome vietinius ar tarptautinius projektus, kuriuose dalyvauja daug partnerių. Žinome, kaip projektus vykdyti kokybiškai, laiku ir pagal nustatytą biudžetą.

kodel4new3.png

Tinkamiausias sprendimas

Esame nepriklausomi nė nuo vieno programinės ar techninės įrangos tiekėjo. Parenkame sprendimus, kurie geriausiai atitinka kiekvieno kliento individualius verslo tikslus ir poreikius.

kodel2.png

Įsitraukimas pagal poreikį

Priklausomai nuo Jūsų individualių poreikių, galime valdyti visą Jūsų projektą arba dalyvauti tik viename iš jo etapų: projekto inicijavimo, planavimo, vykdymo ar užbaigimo. Jeigu jau esate suformavę projektą vykdančią komandą, galime padėti priimti teisingus sprendimus suteikdami konsultacijas.

WHY US?

Paslaugos

bankams, mokėjimo įstaigoms

prekybininkams ir paslaugų teikėhams

mokėjimo sprendimų tiekėjams

Kortelių projektų valdymas

Kiekvienas mokėjimo kortelių projektas reikalauja daug dėmesio ir resursų: reikia suburti komandą, kuri turėtų reikiamas kompetencijas ir laiko valdyti projektą, bendradarbiauti ir ieškoti sprendimų su partneriais, išspręsti techninius klausimus ir priimti sudėtingus sprendimus. Ne visi bankai ar mokėjimo įstaigos gali tam skirti pakankamai vidinių resursų ir dėmesio.

Visa tai suprasdami, mes siūlome Jums savo paslaugas. Mūsų specialistai, sukaupę didžiulę valdymo patirtį, perims visus Jūsų rūpesčius ir atsakingai valdys Jums rūpimų projektų atlikimo laiką ir kokybę.

Kortelių leidyba

Jeigu Jūsų bankas ar mokėjimo įstaiga kuria naują kreditinę, debetinę ar atsiskaitymo internete kortelę, mes galime Jums padėti perimdami valdyti visą projektą arba rūpintis atskirais jo etapais, pavyzdžiui, koordinuoti tą projekto dalį, kurioje reikia suburti  kortelės leidybos partnerius ir rasti visiems tinkantį sprendimą.

Dideliems tarptautiniams bankams esame padėję išleisti ir debetines, ir kreditines korteles, tarp jų ir tokias, kurių įgyvendinimo projekte teko koordinuoti penkis kortelės partnerius-prekybininkus, o įgyvendinant projektą dalyvavo 17 projekto šalių.

Kortelių aptarnavimas

Bankams ir mokėjimo įstaigoms padedame įgyvendinti naujus mokėjimo kortelių aptarnavimo sprendimus, įdiegti naujo tipo bankomatus. Kaip ir kortelių leidybos atveju, galime dalyvauti visuose projekto etapuose ar viename jų.

Kortelių, jų skaitytuvų ir bankomatų sertifikavimas

Išleidžiant naują mokėjimo kortelę, diegiant kortelės aptarnavimo sprendimą verslo klientui ar įrengiant naujo tipo bankomatą, juos būtina sertifikuoti. Mes padėsime Jums sertifikuoti:

  • naujai išleidžiamas VISA arba Mastercard korteles,

  • stacionarius, mobilius bei integruotus elektroninių kortelių skaitytuvus,

  • bankomatus.

Mobilieji mokėjimai

Mūsų komanda puikiai žino mokėjimo procesus, išmano bankų veiklą ir modernias mokėjimo galimybes. Galime Jums padėti įdiegti mobiliuosius mokėjimus, vadovauti įgyvendinant mobiliojo atsiskaitymo projektus.

Konsultacijos

Mūsų komanda puikiai žino mokėjimo procesus, išmano bankų veiklą ir modernias mokėjimo galimybes. Galime Jums padėti įdiegti mobiliuosius mokėjimus, vadovauti įgyvendinant mobiliojo atsiskaitymo projektus.

_edited.png
Services

Didžiausi klientai ir partneriai

seb_logotype_rgb.png
swedbank.png
logo.png
bs2.png
point.png
newvision.png
CLIENTS

Karjera

Įgyvendindami projektus stambiems tarptautiniams bankams, prekybininkams, bankomatų, elektroninių kortelių skaitytuvų ir mokėjimo sprendimų tiekėjams, mes nuolat bendradarbiaujame su patyrusiais projektų vadovais, verslo, sistemų analitikais bei elektroninio mokėjimo specialistais. Jeigu turite ilgametės patirties mokėjimo kortelių, elektroninių mokėjimų, bankų verslo ar projektų valdymo srityse ir Jus domina nuolatinis darbas „Lakartoje“ arba galimybės savo kompetencijomis prisidėti prie įgyvendinamų projektų, susisiekite su mumis.

karjera.png
CAREER

Susisiekite

Svarstote išleisti naują atsiskaitymo kortelę? Norite plėsti kortelių aptarnavimo galimybes? Reikia sertifikuoti korteles, bankomatus ar kortelių skaitytuvus? Šiais ir kitais klausimais susisiekite su mumis užpildę šią formą.

Telefonas: +370 682 50773

E. paštas: info@lakarta.lt

Įmonės kodas: 302530648

PVM kodas: LT100005988516

CONTACT US
bottom of page